Nowy rok szkolny – nowe szkolenia ABI

Dzieci wesoło pobiegły do szkoły. Minęły wakacje. Czas powrotów do pracy, obowiązków, rzeczywistości. Widać to też po moim blogu, którego statystyki odwiedzin gwałtownie wzrastają.

Administratorzy bezpieczeństwa informacji (ABI) oraz inne osoby odpowiedzialne za te zagadnienia również wracając do swoich obowiązków odwiedzają częściej moją stronę w poszukiwaniu informacji w zakresie prawa ochrony danych osobowych.

Wszystkim, którzy powrócili z wakacji, urlopów i szukają wartościowych źródeł wiedzy zachęcam do zapisywania się na tematyczne szkolenia, które należy zaliczyć do najbardziej cennych metod zgłębiania wiedzy.

Tegoroczna nowelizacja wyśrubowała wymagania wobec ABI i wprowadziła sporo nowych obowiązków związanych z zapewnianiem zgodności przetwarzania z przepisami, wzrosła więc potrzeba zgłębienia tematów lub weryfikacji w większym gronie kwestii wątpliwych. Szkolenia zapewniają taką możliwość.

Jeśli więc czujesz niedosyt wiedzy w zakresie przepisów o ochronie danych osobowych, bo jesteś świeżo mianowanym ABI lub osobą odpowiedzialną za ten obszar tylko nazywasz się inaczej, dobrze trafiłeś. W tym sezonie mamy nowe terminy szkoleń.

Nawet najlepsze szkolenie nie rozwiąże wszystkich problemów, z którymi borykasz się jako ABI na co dzień. Jednak posiadając solidne podstawy wiedzy zdobywasz oręż do wykonywania swoich obowiązków z odwagą. Po szkoleniu czujesz się pewniej, w rozmowie na tematy zawodowe, w rozwiązywaniu problemów wreszcie samodzielnym podejmowaniu decyzji.

Każda wiedza, aby się ugruntowała oraz przynosiła owoce potrzebuje powtarzania -“Repetitio est mater studiorum” powtarzanie jest matką studiujących. Chcesz się czegoś nauczyć musisz zacząć się uczyć, ale potem powtarzać i powtarzać aż okaże się, że jesteś biegłym specjalistą ABI.

 

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: