Szkolenia

Prowadzone szkolenia:

  • Nowe prawo ochrony danych osobowych – rozpoczęcie wdrażania Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych – Zamość_Nowe prawo ochrony danych osobowych
  • 28.04.2017 – Nowe prawo ochrony danych osobowych – rozpoczęcie wdrażania Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych – Warszawa
  • 13.12.2016 – „Stosowanie ustawy o ochronie danych osobowych w pracy kuratora sądowego zawodowego oraz społecznego – Sąd Rejonwy w Hrubieszowie (szkolenie zamkniete)
  • 21.11.2016 – „Stosowanie ustawy o ochronie danych osobowych w pracy kuratora sądowego zawodowego oraz spłecznego (kuratorzy dla dorosłych) – Sąd Rejonowy w Hrubieszowie
  • 12.10.2016 | Warszawa | seminarium w cyklu MEDICA INFO „CLOUD COMPUTING I OUTSOURCING USŁUG W OCHRONIE ZDROWIA – OCHRONA DANYCH MEDYCZNYCH” (CPI Warszawa) – http://www.cpi.com.pl/imprezy/2016/osz/index.php
  • 21.04.2016 r. – XV edycja seminarium z cyklu MEDICA INFO SYSTEMY INFORMACYJNE W SŁUŻBIE ZDROWIA – ASPEKTY TECHNOLOGICZNE I PRAWNE (CPI Warszawa)
  • 13.03.2016 r. – „Ochrona danych osobowych w salonie urody – Beauty Management Warszawa
  • 4.02.2016 r. – „Stosowanie ustawy o ochronie danych osobowych w pracy kuratora sądowego zawodowego oraz spłecznego” – Sąd Rejonowy w Zamościu

 

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: kancelaria@przetwarzaniedanych.pl

I. KURS DLA ADMINISTRATORÓW BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI, INSPEKTORÓW OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I INNYCH OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA OBSZAR PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Specjalistyczne szkolenie przeznaczone dla osób, które pełnią lub będą pełnić funkcję Administratora bezpieczeństwa informacji lub zostały wyznaczone przez ADO do zapewniania zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami w przedsiębiorstwie, urzędzie, szkole czy innej jednostce organizacyjnej bez formalnego powołania i rejestracji w rejestrze GIODO.

Zgodnie z najnowszymi przepisami ABI musi posiadać odpowiednią wiedzę. ABI powinien więc posiadać wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie prawa ochrony danych osobowych. Znajomość przepisów oznacza, że ABI zna przepisy prawne, rozumie je oraz potrafi stosować w praktyce.

Zgodne z prawem wypełnianie obowiązków przez ABI wymaga biegłości w poruszaniu się w przepisach, co zapewni, że ABI będzie w stanie gwarantować zgodność przetwarzania danych osobowych w jego organizacji.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres:

kancelaria@przetwarzaniedanych.pl

 

III. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH – szkolenie ogólne lub dedykowane

To szkolenie kierowane jest w szczególności do właścicieli firm, osób odpowiedzialnych za ochronę danych osobowych  oraz osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych.

Na konkretnych przykładach uczestnicy krok po kroku zapoznanją się kompleksowo z tematyką ochrony danych osobowych. Poruszane są też szczegółowe zagadnienia takie jak przetwarzanie danych osobowych kadrowych, przetwarzanie danych osobowych w marketingu z uwzględnieniem marketingu bezpośredniego prowadzonego w internecie. Omawiam również instytucję powierzenia danych do przetwarzania w przypadku korzystania przez firmę z zewnętrznych systemów informatycznych (np. hosting) oraz innych usług, z którymi związane jest powierzenie danych (usługi kadrowe, księgowe, marketingowe i inne). Zwracam uwagę na usługi cloud computing i ewentualne ryzyka dla przetwarzania danych osobowych.

Celem szkolenia jest, by uczestnik na jego koniec miał rozeznanie praw i obowiązków w zakresie prawa ochrony danych osobowych i posiadł niezbędną umiejętność ich stosowania w praktyce.

Również to szkolenie podobnie, jak wszystkie moje szkolenia jest praktyczne. Teoria prawa przekazywana jest w przystępnej kazusowej formie. Szkolenie ma charakter warsztatowy, umożliwia dyskusję i wymianę pomiędzy uczestnikami i prelegentem.

Szkolenie może być szkoleniem dedykowanym dla danej branży i odbyć się w siedzibie firmy zamawiającej szkolenie.

Zgłoszenia przyjmujemy  na adres:

kancelaria@przetwarzaniedanych.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz